Bestuur

Raad van bestuur

Peter Van der Elst

ONDERVOORZITTER

Peter@KTT.BE

Raf Heylen

VOORZITTER

Raf@KTT.BE

Voorzitter@KTT.BE

Mario Vellosa

ONDERVOORZITTER

Mario@KTT.BE

Operationele Taken

Jeugdwerking Onderbouw

Kristof Van Daele

Kristof@KTT.be

Jeugdwerking Bovenbouw

Johan Smolders

Johan@KTT.be

Volwassenen

Raf Heylen

Raf@KTT.be

Secretariaat

Ann Vetters

Secretariaat@KTT.be
Ann@KTT.be

HoofdCoach

Johan Smolders

Johan@KTT.be

PR / Sponsors

Mario Vellosa

Mario@KTT.be

Penningmeester

Peter Van der Elst

Boekhouding@KTT.be
Peter@KTT.be

Aanspreekpunt integriteit

Club API

Brigitte Van Wichelen

API@KTT.be
Brigitte@KTT.be
Gsm: +324 77 66 11 34

Een API is een onafhankelijk, confidentieel en laagdrempelig aanspreekpunt waarbij sporters, hun ouders, begeleiders of andere betrokkenen terechtkunnen met een vraag, vermoeden of klacht over (seksueel) grensoverschrijdend gedrag of lichamelijke en seksuele integriteit.

In het dagelijkse leven is Brigitte bezig met haar eigen zaak Be Sublime, maar binnen KTT is ze onze 100% onafhankelijke club API.